Mé stavby
Stavby BaRou



Ahoj!! Dnes jsem se rozhodla se sváma podělit o mou stavbu. Postupem času tu bude těch staveb více a více. Dnes vám ukážu něco jako kostel nebo já nevím co to vlastně je :D .
Inspirace : Žádná .
Stavba se mi zdá celkem fajn. Neni to něco u čeho by jste si řekli Wut?? Jak to? Ta je dobrá . Ale nejhorší to snad není.
Váš názor mi můžete napsat na email : tamilopusanova@seznam.cz
Stavba byla postavena na serveru StyleCraft (Creative) .
Ip serveru : mc.stylecraft.cz
Tohle by bylo pro tuto stavbu asi vše. Děkuji že se díváte na mou stránku a přeji příjemný den ;) .
Minecraftgalzaxy ( BaRou )
