Mé stavby

Stavby BaRou

Ahoj!! Dnes jsem se rozhodla se sváma podělit o mou stavbu. Postupem času tu bude těch staveb více a více. Dnes vám ukážu něco jako kostel nebo já nevím co to vlastně je :D . 

Inspirace : Žádná .

Stavba se mi zdá celkem fajn. Neni to něco u čeho by jste si řekli Wut?? Jak to? Ta je dobrá . Ale nejhorší to snad není.

Váš názor mi můžete napsat na email : tamilopusanova@seznam.cz

Stavba byla postavena na serveru StyleCraft (Creative) .

Ip serveru : mc.stylecraft.cz

Tohle by bylo pro tuto stavbu asi vše. Děkuji že se díváte na mou stránku a přeji příjemný den ;) .

Minecraftgalzaxy ( BaRou )




Minecraft stránka od Minecraftgalzaxy :)
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky